Strona Główna
AKTUALNOŚCI
Niedziela, 16 grudnia 2018 r.
11.10.2018
Jedna grupa zakończyła szkolenie, kolejna przyszła się szkolić. Na placu apelowym w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej podczas porannego apelu powitano i pożegnano dziś ( 11.10.2018) rezerwistów.

 

 

Ponad tydzień trwało ćwiczenie żołnierzy – rezerwy, którzy zgłosili się do jednostki we wtorek, 02 października. Ich szkoleniem zajmowali się m.in. saperzy.

 

- To była bardzo zdyscyplinowana grupa. Z tego co wiem kilka osób planuje swoją przyszłość związać z zawodową służbą wojskową i chcieliby służyć w 9 brygadzie – mówi st. chor. Arkadiusz Wójcik, szef kompanii saperów.

 

 

Rezerwistów pożegnał w imieniu dowódcy 9 brygady: ppłk Grzegorz Trojan, który wręczył najlepszym Listy Gratulacyjne i pochwały. Uroczystość pożegnania zakończyły pamiątkowe zdjęcia.

 

 

kompania saperów:

 

 

 

2 kompania dowodzenia:

 

Jedna grupa zakończyła ćwiczenia, kolejna przyszła się szkolić. Na placu apelowym stanęli dziś także rezerwiści, którzy trafili do dywizjonu artylerii samobieżnej w 9BBKPanc. Do brygady przybyli w dwóch grupach: w poniedziałek (08.10.20180 i w środę (10.10.2018).

 

 

W imieniu dowódcy na szkoleniu w 9 brygadzie przywitał ich ppłk Grzegorz Trojan. Ta grupa żołnierzy – rezerwy szkolić się będzie w Braniewie do 19 października.

 

- Życzę Wam sukcesów szkoleniowych – powiedział podczas powitania ppłk Grzegorz Trojan.Galeria>>

 

Marta Hajkowicz