Strona Główna
AKTUALNOŚCI
Sobota, 19 stycznia 2019 r.
11.07.2017
Żołnierze 9BBKPanc. wzięli udział w turnieju piłkarskim i w zawodach wędkarskich zorganizowanych z okazji tegorocznego Święta Policji. Zawody wędkarskie wygraliśmy. W turnieju piłkarskim zajęliśmy miejsce trzecie.

Tegoroczne obchody Święta Policji w Braniewie odbędą się 18 lipca. To właśnie w tym dniu, podczas uroczystej akademii w Braniewskim Centrum Kultury, Komendant Powiatowy Policji wręczy zwycięzcom puchary.

W sobotę, 08 lipca na stadionie miejskim w Braniewie odbył się turniej piłkarski o Puchar Komendanta Powiatowego Policji. W turnieju zagrało 8 drużyn reprezentujących: KPP w Braniewie, KPP w Lidzbarku Warmińskim, Straż Graniczną, Straż Pożarną, 9BBKPanc., Zakład Karny oraz Krajową Administrację Skarbową. Zacięta rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie. Na drugim miejscu podium natomiast uplasowała się drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, a tuż za nimi żołnierze z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Spośród wszystkich grających w turnieju wyłoniono również najlepszego strzelca, którym został Przemysław Mazurek z WMOSG w Kętrzynie oraz bramkarza, którym został Kamil Owierczuk, również z WMOSG w Kętrzynie.

Niedziela (09 lipca) rozpoczęła się pod znakiem ryb. O godz. 6:00 na kanale elektrowni wodnej Pierzchały rozpoczęto zmagania o miano najlepszego wędkarza. Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie zdobył Piotr Jankiewicz, strażak z Wojskowej Straży Pożarnej 9BBKPanc.