Strona Główna
AKTUALNOŚCI
Piątek, 27 kwietnia 2018 r.
18.05.2017
Na terenie 9BBKPanc. odbyły się w tym tygodniu Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej (Dowództwo Generalne RSZ 3) w strzelaniu z pistoletu wojskowego i w pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej.

 

 

 

Na coroczną rywalizację do Braniewa przyjechało prawie stu zawodników z kilkunastu jednostek wojskowych. Rywalizację rozpoczęły we wtorek 16 maja Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej (Dowództwo Generalne RSZ 3) w strzelaniu z pistoletu wojskowego. W środę, 17 maja rozegrano indywidualne Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej (Dowództwo Generalne RSZ 3) w pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej, a w czwartek, 18 maja w tej samej konkurencji wystąpiły poszczególne drużyny.

 

 

 

Zmagania sportowe zakończyła dekoracja zwycięzców, której dokonali: szef szkolenia 16DZ ppłk Mirosław Korotkiewicz,  p.o. dowódcy 9BBKPanc. ppłk Janusz Okulus i szef sportu 16DZ mjr Wojciech Turowski.

 

 

W strzelaniu w klasyfikacji zespołowej najlepsi okazali się żołnierze 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza. Indywidualnie najważniejsze trofeum zdobył mł. chor. Mariusz Tuszyński z 9 Brygady Wsparcia Dowodzenia DG RSZ Białobrzegi. W pokonywaniu OSF po raz kolejny zwyciężyła reprezentacja 4 pułku chemicznego z Brodnicy. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy wynik osiągnął szer. Paweł Aleksandrowicz z 15 Brygady Zmechanizowanej w Giżycku.

 

Szczegółowe wyniki znajdziesz tutaj domtel-sport.pl/wyniki,zawody,3989

 

 

Więcej zdjęć w zakładce GALERIAGaleria>>

 

M. Hajkowicz,M.Ronowski