Strona Główna
SPORT
Niedziela, 22 lipca 2018 r.
13.06.2018
Złoto i brąz wywalczyli żołnierze 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej na rozegranych w tym tygodniu (11-12.06.2018) Mistrzostwach Wojska Polskiego w Judo, które odbyły się w Elblągu.
18.05.2018
Reprezentanci 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw 16 DZ w Biegu Patrolowym. Zawody rozegrano w tym tygodniu (15-17.05.2018) w Morągu.
14.05.2018
Drużyna judoków z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej uczestniczyła w zgrupowaniu żołnierzy 16 PDZ w ramach grupy 3 Dowództwa Generalnego RSZ, przygotowujących się do Mistrzostw Wojska Polskiego.
17.04.2018
Drużynowo: 1 batalion czołgów, a indywidualnie szer. Patrycjusz Czyżewski z batalionu logistycznego - to zwycięzcy Mistrzostw 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej w Pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej.
03.04.2018
Przedstawicieli 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej nie mogło zabraknąć na Mistrzostwach 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Piłce Siatkowej ( III grupa DG RSZ). Nasi siatkarze wywalczyli szóste miejsce na 18. startujących drużyn.

znaleziono: 105 wiadomości na 21 stronach