Strona Główna
SPORT
Środa, 19 września 2018 r.
05.09.2018
Król Polski, Stefan Batory to patron 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej i patron biegu przełajowego, który zostanie zorganizowany 22 września z okazji tegorocznego święta brygady.
18.07.2018
Nie były to Mistrzostwa Świata, ale emocji również nie brakowało. Żołnierze służby przygotowawczej rozegrali w piątek 13 lipca wewnętrzny, halowy turniej piłki nożnej w ramach Dnia Sportu Kompanii Szkolnej 9BBKPanc.
21.06.2018
Zostały jeszcze tylko trzy terminy rocznego egzaminu z WF-u żołnierzy zdających w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej. Najbliższy już jutro w piątek, 22 czerwca. Kolejne odbędą się: 25 i 29 czerwca.
13.06.2018
Złoto i brąz wywalczyli żołnierze 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej na rozegranych w tym tygodniu (11-12.06.2018) Mistrzostwach Wojska Polskiego w Judo, które odbyły się w Elblągu.
18.05.2018
Reprezentanci 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw 16 DZ w Biegu Patrolowym. Zawody rozegrano w tym tygodniu (15-17.05.2018) w Morągu.

znaleziono: 108 wiadomości na 22 stronach